Beograd - Banja Luka 2022

Table

 RidersTeamsTime
1Jakub Kaczmarek
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski12h 07' 25''
2Gianni Marchand
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+18''
3Lennert Teugels
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+1' 26''
4Jonas Rapp
Hrinkow - Advarics
Hrinkow - Advarics+1' 54''
5Rainer Kepplinger
Hrinkow - Advarics
Hrinkow - Advarics+2' 00''
6Andreas Goeman
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+2' 01''
7Tilen Finkšt
Adria Mobil
Adria Mobil+2' 11''
8Žiga Horvat
Adria Mobil
Adria Mobil+2' 11''
9Francesco Di Felice
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - Lucchini+2' 14''
10Marceli Boguslawski
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+2' 15''
11Piotr Pekala
Santic - Wibatech
Santic - Wibatech+2' 17''
12Jacob Relaes
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+2' 22''
13Patryk Stosz
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+2' 28''
14Viktor Potocki
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+2' 40''
15David Per
Adria Mobil
Adria Mobil+2' 44''
16Daniel Auer
WSA - KTM - Graz p/b Leomo
WSA - KTM - Graz p/b Leomo+3' 13''
17Patrick Reißig
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+3' 27''
18Marcin Budzinski
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+3' 31''
19Walter Calzoni
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - Lucchini+3' 43''
20Lukáš Kubiš
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+3' 47''
21Alexandr Semenov
Vino - SKO Team
Vino - SKO Team+3' 49''
22Timon Loderer
Hrinkow - Advarics
Hrinkow - Advarics+3' 50''
23Manuel Bosch
Hrinkow - Advarics
Hrinkow - Advarics+3' 50''
24Matic Žumer
Slovenia
Slovenia+3' 51''
25Thomas Pesenti
Beltrami TSA - Tre Colli
Beltrami TSA - Tre Colli+3' 52''
26Vedad Karic
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+3' 53''
27Antonio Barac
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+3' 53''
28Davide Bauce
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - Lucchini+4' 01''
29Matej Drinovec
Cycling Team Kranj
Cycling Team Kranj+4' 02''
30Jeroen Eyskens
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+4' 03''
31Bauyrzhan Zhaparuly
Vino - SKO Team
Vino - SKO Team+4' 06''
32Vid Jeromel
Cycling Team Kranj
Cycling Team Kranj+4' 10''
33Ilkhan Dostiyev
Vino - SKO Team
Vino - SKO Team+4' 19''
34Kristjan Hocevar
Adria Mobil
Adria Mobil+4' 26''
35Aljaž Jarc
Adria Mobil
Adria Mobil+4' 33''
36Michael Konczer
Hrinkow - Advarics
Hrinkow - Advarics+4' 47''
37Sergej Maksimovic
Bosnia & Herzegovina
Bosnia & Herzegovina+4' 51''
38Ognjen Ilic
Serbia
Serbia+4' 52''
39Alan Banaszek
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+4' 57''
40Matias Fitzwater
EuroCyclingTrips Pro Cycling
EuroCyclingTrips Pro Cycling+5' 15''
41Matteo Freddi
Beltrami TSA - Tre Colli
Beltrami TSA - Tre Colli+5' 35''
42Pawel Szóstka
Santic - Wibatech
Santic - Wibatech+5' 40''
43Pavol Rovder
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+5' 44''
44Luca Cibrario
Beltrami TSA - Tre Colli
Beltrami TSA - Tre Colli+6' 22''
45Mihael Štajnar
Slovenia
Slovenia+6' 29''
46Philipp Hofbauer
WSA - KTM - Graz p/b Leomo
WSA - KTM - Graz p/b Leomo+6' 45''
47Bartlomiej Proc
Santic - Wibatech
Santic - Wibatech+7' 08''
48Gregor Cerne
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+7' 45''
49Andrea Biancalani
Beltrami TSA - Tre Colli
Beltrami TSA - Tre Colli+8' 37''
50Jakob Reiter
UNION - Raiffeisen - Radteam Tirol
UNION - Raiffeisen - Radteam Tirol+8' 45''
51Bartosz Rudyk
Santic - Wibatech
Santic - Wibatech+8' 58''
52Justin McQuerry
Team Novo Nordisk Development
Team Novo Nordisk Development+8' 59''
53Adam Foltán
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+8' 59''
54Patrik Tybor
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+9' 26''
55Jaka Primožic
Hrinkow - Advarics
Hrinkow - Advarics+9' 56''
56Marko Pavlic
Slovenia
Slovenia+9' 57''
57Leo Kerschbaumer
WSA - KTM - Graz p/b Leomo
WSA - KTM - Graz p/b Leomo+9' 58''
58Doriand Percrule
Team Novo Nordisk Development
Team Novo Nordisk Development+10' 07''
59Stevan Klisuric
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+10' 07''
60Dušan Kalaba
Serbia
Serbia+10' 10''
61Mateusz Kostanski
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+10' 13''
62Luka Turkulov
Cycling Team Kranj
Cycling Team Kranj+10' 16''
63Jernej Hribar
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+10' 19''
64Martin Haring
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+10' 20''
65Felix Meo
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+10' 51''
66Jonas Hosp
UNION - Raiffeisen - Radteam Tirol
UNION - Raiffeisen - Radteam Tirol+10' 52''
67Viktor Filutás
Adria Mobil
Adria Mobil+10' 52''
68Norbert Banaszek
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+10' 53''
69Fabijan Kralj
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+10' 53''
70Riccardo Perani
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - Lucchini+11' 04''
71Pietro Aimonetto
Beltrami TSA - Tre Colli
Beltrami TSA - Tre Colli+11' 10''
72Szymon Rekita
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+11' 26''
73Jaka Špoljar
Adria Mobil
Adria Mobil+11' 34''
74Teo Pecnik
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+11' 44''
75Robert Jenko
Slovenia
Slovenia+11' 50''
76Declan Irvine
Team Novo Nordisk Development
Team Novo Nordisk Development+11' 52''
77Marko Stankovic
Serbia
Serbia+12' 00''
78Jaka Vovk
Cycling Team Kranj
Cycling Team Kranj+12' 06''
79Igor Romanov
Vino - SKO Team
Vino - SKO Team+12' 10''
80Tobiasz Pawlak
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+12' 14''
81Enej Mertelj
Cycling Team Kranj
Cycling Team Kranj+12' 23''
82Jovan Divnic
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+12' 50''
83Filippo Fortin
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+12' 53''
84Jakub Murias
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+12' 56''
85Andrej Cerne
Cycling Team Kranj
Cycling Team Kranj+12' 57''
86Matic Macek
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+12' 59''
87Bernhard Lube
UNION - Raiffeisen - Radteam Tirol
UNION - Raiffeisen - Radteam Tirol+13' 01''
88Filip Lohinský
Dukla Banská Bystrica
Dukla Banská Bystrica+13' 11''
89Michael Peter
Santic - Wibatech
Santic - Wibatech+13' 24''
90Stefan Marbler
WSA - KTM - Graz p/b Leomo
WSA - KTM - Graz p/b Leomo+13' 24''
91Husein Selimovic
Bosnia & Herzegovina
Bosnia & Herzegovina+13' 28''
92Adrian Banaszek
HRE - Mazowsze - Serce Polski
HRE - Mazowsze - Serce Polski+14' 03''
93Adam Hansen
WSA - KTM - Graz p/b Leomo
WSA - KTM - Graz p/b Leomo+14' 36''
94Thibau Verhofstadt
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+14' 45''
95Vladimir Mulagaleyev
Vino - SKO Team
Vino - SKO Team+15' 02''
96Jonas Sonnleitner
Santic - Wibatech
Santic - Wibatech+15' 02''
97Ðorde Ðuric
Serbia
Serbia+15' 12''
98Alexander Gratzer
WSA - KTM - Graz p/b Leomo
WSA - KTM - Graz p/b Leomo+15' 17''
99Mateusz Grabis
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+15' 57''
100Blaž Avbelj
Ljubljana - Gusto - Santic
Ljubljana - Gusto - Santic+16' 24''
101Marius Wold
Tarteletto - Isorex
Tarteletto - Isorex+16' 35''
102Krzysztof Parma
Voster - ATS Team
Voster - ATS Team+16' 58''
103Célestin Wattelle
Team Novo Nordisk Development
Team Novo Nordisk Development+17' 06''
104Daniel Bichlmann
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+17' 34''
105Mattia Gardi
Beltrami TSA - Tre Colli
Beltrami TSA - Tre Colli+18' 09''
106Paul Rudys
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+19' 10''
107Nigel De Sota
Team Novo Nordisk Development
Team Novo Nordisk Development+20' 00''
108Marko Kondic
Bosnia & Herzegovina
Bosnia & Herzegovina+21' 01''
109Thomas Peyroton
EuroCyclingTrips Pro Cycling
EuroCyclingTrips Pro Cycling+22' 06''
110Lucas Dauge
Team Novo Nordisk Development
Team Novo Nordisk Development+22' 22''
111Rick Nobel
EuroCyclingTrips Pro Cycling
EuroCyclingTrips Pro Cycling+23' 53''
112Leon Šarc
Cycling Team Kranj
Cycling Team Kranj+24' 40''
113Andrea Gatti
Gallina - Ecotek - Lucchini
Gallina - Ecotek - Lucchini+25' 57''
114Aleksandar Bukvic
Serbia
Serbia+26' 28''
115Lorenzo Marenzi
Meridiana - Kamen Team
Meridiana - Kamen Team+27' 48''
116Igor Nadoveza
Serbia
Serbia+28' 24''
117Mihajlo Bolic
Serbia
Serbia+29' 20''
118Philip Weber
Maloja - Pushbikers
Maloja - Pushbikers+30' 19''
119Daniil Kirnos
Vino - SKO Team
Vino - SKO Team+31' 55''