Bigbank Tartu - Lindaren Volley Amriswil
Bigbank Tartu
22/09
Lindaren Volley Amriswil - Bigbank Tartu
Lindaren Volley Amriswil
29/09
IBB Polonia London - Shakhtior Soligorsk
Shakhtior Soligorsk
05/10
CDV Guaguas Las Palmas - Hebar Pazardzhik
CDV Guaguas Las Palmas
05/10
C.S.M. Arcada Galati - CEZ Karlovarsko
C.S.M. Arcada Galati
06/10
OK Mladost Brcko - Olympiacos
Olympiacos
06/10
Bigbank Tartu - Sport Lisboa e Benfica
Sport Lisboa e Benfica
06/10
Budva Volley - Mladost Zagreb
Budva Volley
06/10
Rieker UJS Komárno - UVC Holding Graz
Rieker UJS Komárno
06/10
Draisma Dynamo - Ford Levoranta Sastamala
Ford Levoranta Sastamala
06/10
Shakhtior Soligorsk - IBB Polonia London
Shakhtior Soligorsk
07/10
Ford Levoranta Sastamala - Draisma Dynamo
Ford Levoranta Sastamala
13/10
Olympiacos - OK Mladost Brcko
Olympiacos
13/10
CEZ Karlovarsko - C.S.M. Arcada Galati
CEZ Karlovarsko
13/10
Sport Lisboa e Benfica - Bigbank Tartu
Sport Lisboa e Benfica
13/10
Hebar Pazardzhik - CDV Guaguas Las Palmas
Hebar Pazardzhik
14/10
Mladost Zagreb - Budva Volley
Mladost Zagreb
14/10
UVC Holding Graz - Rieker UJS Komárno
Rieker UJS Komárno
14/10
Hebar Pazardzhik - Shakhtior Soligorsk
Shakhtior Soligorsk
20/10
Mladost Zagreb - CEZ Karlovarsko
CEZ Karlovarsko
20/10
Rieker UJS Komárno - Olympiacos
Olympiacos
20/10
Sport Lisboa e Benfica - Ford Levoranta Sastamala
Sport Lisboa e Benfica
21/10
Olympiacos - Rieker UJS Komárno
Olympiacos
27/10
Ford Levoranta Sastamala - Sport Lisboa e Benfica
Sport Lisboa e Benfica
27/10
CEZ Karlovarsko - Mladost Zagreb
CEZ Karlovarsko
27/10
Shakhtior Soligorsk - Hebar Pazardzhik
Hebar Pazardzhik
28/10
Hebar Pazardzhik - Olympiacos
Hebar Pazardzhik
03/11
Sport Lisboa e Benfica - CEZ Karlovarsko
CEZ Karlovarsko
04/11
Olympiacos - Hebar Pazardzhik
Hebar Pazardzhik
10/11
CEZ Karlovarsko - Sport Lisboa e Benfica
Sport Lisboa e Benfica
10/11
Jastrzebski Wegiel - Hebar Pazardzhik
Jastrzebski Wegiel
30/11
VfB Friedrichshafen - Knack Roeselare
Knack Roeselare
01/12
Knack Roeselare - Jastrzebski Wegiel
Jastrzebski Wegiel
14/12
Hebar Pazardzhik - VfB Friedrichshafen
Hebar Pazardzhik
16/12
VfB Friedrichshafen - Jastrzebski Wegiel
Jastrzebski Wegiel
13/01
Jastrzebski Wegiel - Knack Roeselare
Jastrzebski Wegiel
25/01
VfB Friedrichshafen - Hebar Pazardzhik
VfB Friedrichshafen
26/01
Knack Roeselare - VfB Friedrichshafen
Knack Roeselare
09/02
Hebar Pazardzhik - Jastrzebski Wegiel
Jastrzebski Wegiel
10/02
Jastrzebski Wegiel - VfB Friedrichshafen
Jastrzebski Wegiel
16/02
Knack Roeselare - Hebar Pazardzhik
Hebar Pazardzhik
16/02
Hebar Pazardzhik - Knack Roeselare
Hebar Pazardzhik
17/02
Dinamo Moscow - Projekt Warszawa
Dinamo Moscow
01/12
Ziraat Bankasi - VC Greenyard Maaseik
Ziraat Bankasi
01/12
VC Greenyard Maaseik - Dinamo Moscow
Dinamo Moscow
14/12
Projekt Warszawa - Ziraat Bankasi
Ziraat Bankasi
15/12
Ziraat Bankasi - Dinamo Moscow
Dinamo Moscow
13/01
Ziraat Bankasi - Projekt Warszawa
Ziraat Bankasi
25/01
Dinamo Moscow - VC Greenyard Maaseik
Dinamo Moscow
26/01
VC Greenyard Maaseik - Ziraat Bankasi
VC Greenyard Maaseik
08/02
Projekt Warszawa - Dinamo Moscow
Dinamo Moscow
09/02
Projekt Warszawa - VC Greenyard Maaseik
Projekt Warszawa
15/02
Dinamo Moscow - Ziraat Bankasi
Dinamo Moscow
16/02
VC Greenyard Maaseik - Projekt Warszawa
Projekt Warszawa
16/02
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - OK Merkur Maribor
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
01/12
Cucine Lube Civitanova - Lokomotiv Novosibirsk
Cucine Lube Civitanova
01/12
Lokomotiv Novosibirsk - Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
14/12
OK Merkur Maribor - Cucine Lube Civitanova
Cucine Lube Civitanova
15/12
Lokomotiv Novosibirsk - OK Merkur Maribor
Lokomotiv Novosibirsk
11/01
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Cucine Lube Civitanova
Cucine Lube Civitanova
12/01
Cucine Lube Civitanova - OK Merkur Maribor
Cucine Lube Civitanova
26/01
OK Merkur Maribor - Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
08/02
Lokomotiv Novosibirsk - Cucine Lube Civitanova
Cucine Lube Civitanova
09/02
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
12/02
OK Merkur Maribor - Lokomotiv Novosibirsk
Lokomotiv Novosibirsk
16/02
Cucine Lube Civitanova - Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
16/02
Zenit St. Petersburg - Sport Lisboa e Benfica
Zenit St. Petersburg
01/12
BERLIN RECYCLING Volleys - OK Vojvodina Seme Novi Sad
BERLIN RECYCLING Volleys
01/12
OK Vojvodina Seme Novi Sad - Zenit St. Petersburg
Zenit St. Petersburg
15/12
Sport Lisboa e Benfica - BERLIN RECYCLING Volleys
BERLIN RECYCLING Volleys
15/12
Zenit St. Petersburg - OK Vojvodina Seme Novi Sad
OK Vojvodina Seme Novi Sad
25/01
BERLIN RECYCLING Volleys - Sport Lisboa e Benfica
BERLIN RECYCLING Volleys
26/01
Sport Lisboa e Benfica - Zenit St. Petersburg
Zenit St. Petersburg
08/02
OK Vojvodina Seme Novi Sad - BERLIN RECYCLING Volleys
BERLIN RECYCLING Volleys
09/02
Zenit St. Petersburg - BERLIN RECYCLING Volleys
BERLIN RECYCLING Volleys
16/02
OK Vojvodina Seme Novi Sad - Sport Lisboa e Benfica
Sport Lisboa e Benfica
16/02
BERLIN RECYCLING Volleys - Zenit St. Petersburg
BERLIN RECYCLING Volleys
17/02
Sport Lisboa e Benfica - OK Vojvodina Seme Novi Sad
Sport Lisboa e Benfica
17/02
Fenerbahçe HDI Sigorta - Cannes
Fenerbahçe HDI Sigorta
30/11
Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino
Sir Safety Conad Perugia
02/12
Cannes - Sir Safety Conad Perugia
Sir Safety Conad Perugia
15/12
Itas Trentino - Fenerbahçe HDI Sigorta
Itas Trentino
16/12
Fenerbahçe HDI Sigorta - Sir Safety Conad Perugia
Sir Safety Conad Perugia
12/01
Itas Trentino - Cannes
Itas Trentino
13/01
Fenerbahçe HDI Sigorta - Itas Trentino
Itas Trentino
26/01
Sir Safety Conad Perugia - Cannes
Sir Safety Conad Perugia
27/01
Cannes - Fenerbahçe HDI Sigorta
Fenerbahçe HDI Sigorta
08/02
Itas Trentino - Sir Safety Conad Perugia
Sir Safety Conad Perugia
10/02
Cannes - Itas Trentino
Itas Trentino
16/02
Sir Safety Conad Perugia - Fenerbahçe HDI Sigorta
Sir Safety Conad Perugia
16/02
Cucine Lube Civitanova - Jastrzebski Wegiel
Jastrzebski Wegiel
08/03
Zenit St. Petersburg - Sir Safety Conad Perugia
Sir Safety Conad Perugia
09/03
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Dinamo Moscow
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
09/03
Itas Trentino - BERLIN RECYCLING Volleys
Itas Trentino
10/03
Dinamo Moscow - Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
15/03
Sir Safety Conad Perugia - Zenit St. Petersburg
Sir Safety Conad Perugia
15/03
BERLIN RECYCLING Volleys - Itas Trentino
BERLIN RECYCLING Volleys
16/03
Jastrzebski Wegiel - Cucine Lube Civitanova
Jastrzebski Wegiel
16/03
Jastrzebski Wegiel - Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
30/03
Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino
Itas Trentino
30/03
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Jastrzebski Wegiel
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
07/04
Itas Trentino - Sir Safety Conad Perugia
Sir Safety Conad Perugia
07/04
Itas Trentino - Sir Safety Conad Perugia
Itas Trentino
07/04
Itas Trentino - Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle
22/05