Schedule

Schedule

01:00

Olympic Games

Hall of Fame

Greatest Tennis Players

01:00-02:00

Biathlon

World Cup | Highlights

Women's Relay, Antholz

01:00-02:00

02:00

Snooker

German Masters | Highlights

Final, 2020

02:00-04:00

Ski Jumping

World Cup | Highlights

HS130, Lahti

02:00-03:00

03:00

Alpine Skiing

World Cup | Highlights

Women's Giant Slalom, Kronplatz

03:00-04:00

04:00

Biathlon

World Cup | Highlights

Men's Relay, Antholz

04:00-05:00

Snooker

German Masters | Highlights

Final, 2020

04:00-06:00

05:00

Biathlon

World Cup | Highlights

Women's Relay, Antholz

05:00-06:00

06:00

Ski Jumping

World Cup | Highlights

HS130 Team, Lahti

06:00-07:00

Cycling

Tour de France | 2020

Best Bits

06:00-07:00

07:00

Ski Jumping

World Cup | Highlights

HS130, Lahti

07:00-08:00

Snooker

147s

Best Maximum Breaks

07:00-07:15

Judo

Series

Magazine Show

07:15-07:25

Snooker

German Masters | Highlights

Final, 2020

07:25-09:24

08:00

Alpine Skiing

World Cup | Highlights

Men's Slalom, Schladming

08:00-09:00

09:00

Alpine Skiing

World Cup | Highlights

Women's Giant Slalom, Kronplatz

09:00-10:00

Snooker

German Masters

Opening Session, Day 1

09:24-12:30


Live
Snooker

Shaun Murphy - Jamie O Neill

Round 1

09:30-12:30


Live
Snooker

German Masters | Ad-Free

Round 1

09:30-12:30


Live

10:00

Cycling

The Cycling Show

Episode 1

10:00-10:30

Ultra-Trail

World Tour | 2020

Thailand / Panda Trail

10:30-11:00

11:00

Biathlon

World Cup | Highlights

Men's Relay, Antholz

11:00-12:00

12:00

Biathlon

World Cup | Highlights

Women's Relay, Antholz

12:00-13:00

Snooker

147s

John Higgins (2020)

12:30-12:45

Judo

Series

Magazine Show

12:45-12:55

Rally Raid

Dakar | 2021

Review

12:55-13:55

13:00

Snowboarding

World Cup | Highlights

Snowboard Cross, Chiesa

13:00-14:00

Snooker

German Masters

Afternoon Session, Day 1

13:55-17:00


Live

14:00

Snooker

German Masters | Ad-Free

Round 1

14:00-17:00


Live
Freestyle Skiing

World Cup | Highlights

Ski Cross, Idre

14:00-15:00

Snooker

German Masters | Ad-Free

Round 1

14:00-17:00


Live

15:00

Alpine Skiing

World Cup | Highlights

Women's Giant Slalom, Kronplatz

15:00-16:00

16:00

Ski Jumping

World Cup | Highlights

HS130 Team, Lahti

16:00-17:00

Sailing

Vendée Globe | Ad-Free

Sailor Arrivals

16:00-21:00


Live
Basketball

Lokomotiv Kuban Krasnodar - Partizan Belgrade

Eurocup, Top 16

16:20-18:30


Live

17:00

Tennis

Australian Open | Highlights

Final, Men's Singles (2020)

17:00-18:30

Rally

European Championship | 2020

Season Review

17:00-18:00

Basketball

Brose Bamberg - Fortitudo Lavoropiù Bologna

Champions League, Day 12

17:20-19:30


Live
Basketball

Pinar Karsiyaka - Retabet Bilbao Basket

Champions League, Day 12

17:20-19:30


Live
Basketball

Mornar Bar - UNICS Kazan

Eurocup, Top 16

17:35-19:45


Live
Basketball

Unicaja Malaga - Nanterre 92

Eurocup, Top 16

17:35-19:45


Live

18:00

Snooker

German Masters | Highlights

Opening Sessions, Day 1

18:00-18:55

Biathlon

World Cup | Highlights

Men's Relay, Antholz

18:30-19:30

Basketball

Alba Berlin - CSKA Moscow

Euro League, Round 22

18:45-21:00


Live
Basketball

Herbalife Gran Canaria - MoraBanc Andorra

Eurocup, Top 16

18:50-21:00


Live
Snooker

German Masters

Evening Session, Day 1

18:55-22:00


Live

19:00

Snooker

German Masters | Ad-Free

Round 1

19:00-22:00


Live
Snooker

German Masters | Ad-Free

Round 1

19:00-22:00


Live
Basketball

Happy Casa Brindisi - Burgos

Champions League, Day 12

19:20-21:30


Live
Basketball

Cedevita Olimpia Lubiana - Bourg-en-Bresse

Eurocup, Top 16

19:20-21:30


Live
Basketball

Filou Oostende - Darüssafaka Tekfen

Champions League, Day 12

19:20-21:30


Live
Luge

World Cup | Highlights

Run 2, Men - Innsbruck

19:30-20:15

Basketball

Lyon-Villeurbanne - TD Systems Baskonia

Euro League, Round 22

19:30-21:45


Live
Basketball

Real Madrid - Panathinaikos OPAP

Euro League, Round 22

19:45-22:00


Live
Basketball

Valencia Basket Club - Žalgiris Kaunas

Euro League, Round 22

19:45-22:00


Live

20:00

Cyclo-cross

World Cup | Highlights

Women's Event, Overijse

20:15-21:15

21:00

News

Eurosport News

Magazine Show

21:15-21:20

Cycling

Get to Know

Feature

21:20-21:25

News

Eurosport News

Magazine Show

21:25-21:30

Alpine Skiing

World Cup | Highlights

Women's Giant Slalom, Kronplatz

21:30-22:30

22:00

Snooker

German Masters | Highlights

Day 1

22:00-00:00

Alpine Skiing

World Cup | Highlights

Men's Slalom, Schladming

22:30-23:30

23:00

Olympic Games

Hall of Fame

PyeongChang Ski Jump (2018)

23:30-00:00